O nas

Portal ma na celu zajmowanie sie szeroko pojęta turystyką w Beskidzie Wyspowym. Docelowo ma to być narzędzie, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii (interaktywne mapy, panoramy) będzie służyło jak najłatwiejszemu zdobyciu wiadomości potrzebnych potencjalnemu turyście oraz osobom i instytucjom zainteresowanym uprawianiem turystyki na tym terenie. Tworzona jest więc baza atrakcji krajoznawczych i wypoczynkowych, a także obiektów noclegowych i innych działalności, które mogą być przydatne osobom odwiedzającym.

    Portal ten tworzą ludzie na co dzień zajmujący się marketingiem, turystyką, rekreacją i sportem. Stałymi współpracownikami są także doświadczeni turyści, przewodnicy i instruktorzy. Dostępne możliwości technologiczne oraz bogate informacje w połączeniu z naszym doświadczeniem, z pewnością ułatwią dotarcie do jeszcze nieodkrytych miejsc w Beskidzie Wyspowym. 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby współtworzyć tę stronę, zarówno miłośników historii i przyrody, jak też fotografii, turystyki czy różnych form aktywności.

Copyright © beskidwyspowy.com
Realizacja: intellect.pl
Copyright © beskidwyspowy.com